5904584100536
Nový produkt
72 m2 skladom
Tovar na objednávku. Dodanie 5-14 dní.
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
Minimálna plocha je 1.430
| Výrobca | Ceramika Paradyz |
| Séria | MINIROCK U118 |
| Použitie | Podlahy, steny |
| Povrch | Pololesklý |
| Hrúbka | 8 mm |
| Rozmer | 59,8 x 119,8 cm |
| Štýl | Vzhľad mramoru |
| Farba | Šedá |
| Miestnosti | kúpeľňa, chodba, obývacia izba, kuchyňa, hala, verejný priestor, interiér |
| Mrazuvzdornosť | Áno |
| Oteruvzdornosť | PEI 4-12000 |
| Protišmyk | R 9 |
| Rektifikácia | Rektifikované |
| Počet kusov v balení | 2 ks |
| Balenie | 1,43 m2 |
| Hmotnosť balenia | 25,74 kg |