Predstavujeme vám našu spoločnosť Medusaker

História firmy 

Korene našej spoločnosti siahajú do 90. rokov 20. storočia, do obdobia, keď sme na Slovensko dovážali produkty známej talianskej spoločnosti Imola CeramicaMimoriadna akosť keramického materiálu v kombinácii s kvalitou našich dodávateľských služieb podmienili, že sme na domácom trhu získali veľmi vysoké postavenie. Mohli sme sa tak podieľať na veľkých slovenských i zahraničných stavebných projektoch. Zavšetky spomeňme dodávky materiálu pre Slovakofarmu Hlohovec, úrad vlády, hotely a prezidentské apartmány, veľké obchodné a nákupné centrá, úrady po celej Slovenskej republike a pod.

Každý úspech v dodávateľskej činnosti mal za následok príliv novýchklientov. Zabezpečovanie ich požiadaviek nás motivovalo v roku 2000 k otvoreniu spoločnosti Medusaker so sídlom v Námestove. Základným pilierom pre jej vznik bola ponuka kvalitného a rôznorodého tovaru.

Zameranie spoločnosti

Firma Medusaker je distribučná spoločnosť, ktorá sa zacieľuje na dodávku obkladov i dlažieb a kompletného vybavenia pre kúpeľne (vane, sprchovacie kúty, interiérové vybavenie, inštalačný materiál a pod.). Svojim zákazníkom ponúkame zadarmo kompletnú 3D vizualizáciu interiéru kúpeľne a WC.

Našim klientom vieme zabezpečiť okrem dodávacieho servisu aj montáž u nás zakúpených obkladov, dlažieb a interiérového, ale čiastočne aj exteriérového vybavenia do domu, bytu, firmy a pod. Náš kvalifikovaný personál dokáže premeniť 3D vizualizáciu či predstavy kupujúceho na realitu so zameraním sa aj na tie najmenšie detaily.

Svojim zákazníkom ponúkame široký výber tovaru slovenských i zahraničných výrobcov. Za všetky uveďme poľských výrobcov Ceramika Paradyz, Cerrad, Opoczno, Cersanit  produkty českej firmy Rako, taliansku spoločnosť Imola. Spolupracujeme však aj s niekoľkými ďalšími výrobcami.

Starostlivosť o zákazníka

Základom úspešnosti akejkoľvek spoločnosti je spokojnosť zákazníka. Napredovanie a rozširovanie sa firmy Medusaker je priamym odrazom toho, že klienti dokážu oceniť kvalitu i kvantitu nami ponúkaného tovaru a služieb. Naším cieľom je priblížiť sa čo najbližšiek vašim predstavám a požiadavkám a naplniť vaše očakávania. Spokojnosť zákazníka je pre nás základným kritériom pribudovaní úspešných kúpno - predajných vzťahov.

Našim klientom poskytujeme záručný aj pozáručný servis. Ku každému zakúpenému tovaru v našej spoločnosti dávame záruku v rozmedzí 1 - 2 rokov. Zákazníkom odporúčame, aby si starostlivo uschovali záručný list a doklad o zaplatení. V závislosti od ceny výrobku poskytujú niektorí naši dodávatelia na svoje produkty aj 10 - 15 ročné záruky. Taktiež spolupracujeme so spoločnosťami, ktoré pri prípadnej reklamácii kvality alebo poškodenia produktu pošlú svojich servisných technikov na miesto závady a nahlásený problém skontrolujú aj kvalifikovane opravia.

Neodmysliteľnou súčasťou vývoja firmy Medusaker je aj vzdelávanie sa personálu a vedenia spoločnosti. Je to nevyhnutná súčasť toho, ako si udržať trend s dobou, novými technikami a technológiami, produktami a pod. Môžeme tak ponúknuť pri distribúcii služieb a tovaru našim zákazníkom maximum.

Pre väčšie pohodlie kupujúceho zabezpečujeme aj dopravu zakúpeného tovaru, a to na území celého Slovenska. 

Online predaj

Hlavným dôvodom, prečo ponúkame predaj prostredníctvom internetového obchodu je zabezpečenie komfortu pre zákazníka. Z pohodlia svojej obývačky si tak môžete pozrieť, ako by mohla vyzerať vaša budúca kúpeľňa, obývacia miestnosť alebo dokonca celý interiér domu, bytu, firmy a pod., vybrať si z ponúkaného sortimentu a urobiť kúpu tovaru bez prekročenia prahu vašich dvier. Otvárame tak súčasne možnosti, ako osloviť potenciálnych klientov na území celej Slovenskej republiky, prípadne aj za jej hranicami.

V krátkom čase bude náš online obchod obsahovať približne 15 000 produktov. Samozrejmosťou ostáva, že v priebehu dobudovávania a aktualizovania sa internetovej predajne bude tovarov a jednotlivých kategórií pribúdať.

V súčasnosti ponúkame v online obchode produkty v takýchto druhoch: obklady, dlažby, vane, sprchovacie kúty, dvere, panely, niky a sprchovacie boxy, kúpeľňové doplnky, sanita, kúpeľňový nábytok, WC, inštalačný materiál, stavebnú chémiu a produkty pre osoby ZŤP.

Všetkých našich klientov chceme taktiež osloviť produktami v zľavách, akciách a programom s vernostnými bodmi.

Vážený zákazník, pozývame vás na virtuálnu prehliadku do jednej z predajní s daným zameraním na Slovensku. Veríme, že v nej nájdete nielen produkty, ktoré hľadáte, ale možno aj inšpiráciu do budúcnosti.