5903238076104
Nový produkt
0 ks skladom ks skladom
Tovar na objednávku. Dodanie 5-14 dní.
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
| Výrobca | Tubadzin |
| Séria | ECHO ANTICO |
| Typ | Dekorácia |
| Použitie | Steny |
| Povrch | Satyna |
| Hrúbka | 10 mm |
| Rozmer | 119,8 x 2 cm |
| Štýl | Kov |
| Farba | Bronzová |
| Miestnosti | kúpeľňa, chodba, obývacia izba, kuchyňa, hala, verejný priestor, interiér |
| Počet kusov v balení | 16 ks |
| Hmotnosť balenia | 9 kg |