5903238006071
Nový produkt
0 ks skladom ks skladom
Tovar na objednávku. Dodanie 5-14 dní.
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
| Výrobca | Tubadzin |
| Séria | CLARITY |
| Použitie | Steny |
| Povrch | Matný |
| Hrúbka | 10 mm |
| Rozmer | 25,8 x 32,8 cm |
| Štýl | Vzhľad betónu |
| Farba | Šedá |
| Miestnosti | kúpeľňa, chodba, obývacia izba, kuchyňa, hala, verejný priestor, interiér |
| Mrazuvzdornosť | Nie |
| Počet kusov v balení | 10 ks |
| Hmotnosť balenia | 12 kg |