5903238006019
Nový produkt
0 m2 skladom
Tovar na objednávku. Dodanie 5-14 dní.
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
Minimálna plocha je 1.770
| Výrobca | Tubadzin |
| Séria | CLARITY |
| Použitie | Steny |
| Povrch | Matný |
| Hrúbka | 10 mm |
| Rozmer | 32,8 x 89,8 cm |
| Štýl | Vzhľad betónu |
| Farba | Šedá |
| Miestnosti | kúpeľňa, chodba, obývacia izba, kuchyňa, hala, verejný priestor, interiér |
| Mrazuvzdornosť | Nie |
| Rektifikácia | Rektifikované |
| Počet kusov v balení | 10 ks |
| Balenie | 1,77 m2 |
| Hmotnosť balenia | 33,6 kg |