5900199268661
Nový produkt
34 m2 skladom
Tovar na objednávku. Dodanie 5-14 dní.
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
Minimálna plocha je 1.270
| Výrobca | Tubadzin |
| Séria | PIETRASANTA / CARRARA |
| Použitie | Podlahy, steny |
| Povrch | Lesklý |
| Hrúbka | 8 mm |
| Rozmer | 79,8 x 79,8 cm |
| Štýl | Vzhľad mramoru |
| Farba | Biela |
| Miestnosti | kúpeľňa, chodba, obývacia izba, kuchyňa, hala, verejný priestor, interiér |
| Mrazuvzdornosť | Áno |
| Rektifikácia | Rektifikované |
| Počet kusov v balení | 2 ks |
| Balenie | 1,27 m2 |
| Hmotnosť balenia | 24 kg |