5901503207864
Nový produkt
0 m2 skladom
Tovar na objednávku. Dodanie 5-14 dní.
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
Minimálna plocha je 0.360
| Výrobca | Stargres |
| Séria | STARK 3.0 |
| Použitie | Podlahy |
| Povrch | Matný |
| Hrúbka | 30 mm |
| Rozmer | 60 x 60 cm |
| Štýl | Vzhľad betónu |
| Farba | Biela |
| Miestnosti | Terasa, balkón, chodník, záhrada, exteriér, altánok |
| Mrazuvzdornosť | Áno |
| Oteruvzdornosť | PEI 4 |
| Rektifikácia | Rektifikované |
| Počet kusov v balení | 1 ks |
| Balenie | 0,36 m2 |
| Hmotnosť balenia | 25 kg |