5907518307780
Nový produkt
0 ks skladom ks skladom
Tovar na objednávku. Dodanie 5-14 dní.
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
| Výrobca | Stargres |
| Séria | SD / STARDUST |
| Typ | Dlažba |
| Použitie | Podlahy, steny |
| Povrch | Matný |
| Hrúbka | 7 mm |
| Rozmer | 30,5 x 30,5 cm |
| Štýl | Industriálny |
| Farba | Šedá |
| Miestnosti | Pivnica, garáž, technická miestnosť , interiér a exteriér. |
| Mrazuvzdornosť | Áno |
| Oteruvzdornosť | PEI 4 |
| Protišmyk | R10B |
| Rektifikácia | Nerektifikované |
| Počet kusov v balení | 15 ks |
| Balenie | 1,39 m2 |
| Hmotnosť balenia | 20 kg |