5902610586071
Nový produkt
0 ks skladom ks skladom
Tovar na objednávku. Dodanie 5-14 dní.
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
| Výrobca | Ceramika Paradyz |
| Séria | Semir |
| Použitie | Podlaha |
| Povrch | Matný |
| Hrúbka | 11 mm |
| Rozmer | 30 x 33 cm |
| Štýl | Rustikálny |
| Farba | Šedá |
| Miestnosti | Terasa, balkón, chodník, záhrada, exteriér, altánok |
| Mrazuvzdornosť | Áno |
| Oteruvzdornosť | 175 |
| Protišmyk | R10 |
| Rektifikácia | Nerektifikované |
| Počet kusov v balení | 6 ks |
| Balenie | 0,59 m2 |
| Hmotnosť balenia | 18,3 kg |