5900139001808
Nový produkt
0 m2 skladom
Tovar na objednávku. Dodanie 5-14 dní.
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
Minimálna plocha je 0.790
| Výrobca | Ceramika Paradyz |
| Séria | CARRIZO |
| Použitie | Steny |
| Povrch | Matný |
| Hrúbka | 11 mm |
| Rozmer | 40 x 6,6 cm |
| Štýl | Kameň |
| Farba | Antracit |
| Miestnosti | Terasa, balkón, chodník, záhrada, exteriér, altánok |
| Mrazuvzdornosť | Áno |
| Rektifikácia | Nerektifikované |
| Počet kusov v balení | 30 ks |
| Balenie | 0,79 m2 |
| Hmotnosť balenia | 19,92 kg |