8429991508708
Nový produkt
121 m2 skladom
Tovar na objednávku. Dodanie 5-14 dní.
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
Minimálna plocha je 1.440
| Výrobca | Pamesa Cerámica |
| Séria | BLANCO |
| Použitie | Podlahy, steny |
| Povrch | Matný |
| Hrúbka | 9 mm |
| Rozmer | 60 x 60 cm |
| Štýl | Monokolor |
| Farba | Biela |
| Miestnosti | kúpeľňa, chodba, obývacia izba, kuchyňa, hala, verejný priestor, interiér |
| Mrazuvzdornosť | Áno |
| Oteruvzdornosť | PEI 4 |
| Rektifikácia | Rektifikované |
| Počet kusov v balení | 4 ks |
| Balenie | 1,44 m2 |
| Hmotnosť balenia | 30 kg |