8429991231149
Nový produkt
154 m2 skladom
Tovar na objednávku. Dodanie 5-14 dní.
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
Minimálna plocha je 1.420
| Výrobca | Geotiles |
| Séria | BOULEVARD |
| Použitie | Podlahy, steny |
| Povrch | Matný |
| Hrúbka | 9 mm |
| Rozmer | 45 x 45 cm |
| Štýl | Vintage |
| Farba | Béžová |
| Miestnosti | kúpeľňa, chodba, obývacia izba, kuchyňa, hala, verejný priestor, interiér |
| Oteruvzdornosť | PEI 4 |
| Rektifikácia | Nerektifikované |
| Počet kusov v balení | 7 ks |
| Balenie | 1,42 m2 |
| Hmotnosť balenia | 26 kg |