nova70710,0B
Nový produkt
Kvalitná a odolná, keramická kartuš 35 mm s 5 ročnou zárukou. Prvotriedna povrchová úprava a chróm. Stojanková drezová batéria s FLEXI ramenom. Súčasťou batérie sú prívodové hadičky.
0 ks skladom ks skladom
Tovar na objednávku. Dodanie 5-14 dní.
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
| Výrobca | Novaservis |
| Umiestnenie | Stojánková |
| Hĺbka výrobku | 100 mm |
| Výška výrobku | 330 mm |
| Šírka výrobku | 45 mm |
| Farba - materiál | biela-chróm |
| Typ kartuše | 35 mm |
| Typ ramena | elastické |