4823107817724
Nový produkt
Gresová dlažba Madera Gold vo formáte 20×120 cm s realistickým dreveným efektom. Odolná, moderná a vhodná do každého interiéru aj k podlahovému kúreniu.
172 m2 skladom
Tovar na objednávku. Dodanie 5-14 dní.
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
Minimálna plocha je 1.430
| Séria | MADERA |
| Typ | Gresová dlažba |
| Použitie | Podlahy, steny |
| Povrch | Matný |
| Hrúbka | 8 mm |
| Rozmer | 19,8 x 120 cm |
| Štýl | Vzhľad dreva |
| Farba | Hnedá |
| Miestnosti | kúpeľňa, chodba, obývacia izba, kuchyňa, hala, verejný priestor, interiér |
| Mrazuvzdornosť | Áno |
| Oteruvzdornosť | PEI 4 |
| Protišmyk | R10 |
| Rektifikácia | Rektifikované |
| Počet kusov v balení | 6 ks |
| Balenie | 1,43 m2 |
| Hmotnosť balenia | 27 kg |