5903313360555
Nový produkt
Klinkerová dlažba Cerrad Argilla Mocca Light je mrazuvzdorná a vhodná do exteriéru, do záhrady alebo terasy.
0 m2 skladom
Tovar na objednávku. Dodanie 5-14 dní.
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
Minimálna plocha je 1.440
| Výrobca | Cerrad |
| Séria | ARGILLA |
| Materiál | Klinkier |
| Použitie | Podlahy, steny |
| Povrch | Matný |
| Hrúbka | 9 mm |
| Rozmer | 30 x 60 cm |
| Štýl | Kameň |
| Farba | Béžová |
| Miestnosti | interiér, exteriér, altánok, terasa, záhrada, obývacia izba, prístrešok, hala, chata |
| Mrazuvzdornosť | Áno |
| Oteruvzdornosť | PEI 4 |
| Rektifikácia | Nerektifikované |
| Počet kusov v balení | 8 ks |
| Balenie | 1,44 m2 |
| Hmotnosť balenia | 26 kg |