5904584107580
Nový produkt
350 ks skladom ks skladom
Tovar na objednávku. Dodanie 5-14 dní.
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
| Výrobca | Ceramika Paradyz |
| Séria | MONPELLI |
| Použitie | Steny |
| Povrch | Lesklý |
| Hrúbka | 10 mm |
| Rozmer | 19,8 x 29,8 cm |
| Štýl | Vzhľad tehly |
| Farba | Krémová |
| Miestnosti | kúpeľňa, chodba, obývacia izba, kuchyňa, hala, verejný priestor, interiér |
| Mrazuvzdornosť | Nie |
| Rektifikácia | Rektifikované |
| Počet kusov v balení | 10 ks |
| Balenie | 0,59 m2 |
| Hmotnosť balenia | 9,81 kg |