5904584107856
Nový produkt
303 m2 skladom
Tovar na objednávku. Dodanie 5-14 dní.
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
Minimálna plocha je 0.930
| Výrobca | Ceramika Paradyz |
| Séria | MONPELLI |
| Použitie | Steny |
| Povrch | Lesklý |
| Hrúbka | 8 mm |
| Rozmer | 6,5 x 29,8 cm |
| Štýl | Vzhľad tehly |
| Farba | Krémová |
| Miestnosti | kúpeľňa, chodba, obývacia izba, kuchyňa, hala, verejný priestor, interiér |
| Mrazuvzdornosť | Nie |
| Rektifikácia | Nerektifikované |
| Počet kusov v balení | 48 ks |
| Balenie | 0,93 m2 |
| Hmotnosť balenia | 12,49 kg |