5900199285903
Nový produkt
0 m2 skladom
Tovar na objednávku. Dodanie 5-14 dní.
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
Minimálna plocha je 1.120
| Výrobca | Tubadzin Domino |
| Séria | PIETRA AUREA |
| Typ | Obklad |
| Použitie | Steny |
| Povrch | Matný |
| Krajina pôvodu | Poľsko |
| Hrúbka | 10 mm |
| Rozmer | 30,8 x 60,8 cm |
| Štýl | Kameň |
| Farba | Béžová |
| Miestnosti | kúpeľňa, chodba, obývacia izba, kuchyňa, hala, verejný priestor, interiér |
| Mrazuvzdornosť | Nie |
| Rektifikácia | Nerektifikované |
| Počet kusov v balení | 6 ks |
| Balenie | 1,12 m2 |
| Hmotnosť balenia | 18 kg |