8433019149095
Nový produkt
334 m2 skladom
Tovar na objednávku. Dodanie 5-14 dní.
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
Minimálna plocha je 1.080
| Výrobca | Baldocer |
| Séria | NEVE SATIN |
| Použitie | Steny |
| Povrch | Matný |
| Hrúbka | 10 mm |
| Rozmer | 30 x 90 cm |
| Štýl | Monokolor |
| Farba | Biela |
| Miestnosti | kúpeľňa, chodba, obývacia izba, kuchyňa, hala, verejný priestor, interiér |
| Mrazuvzdornosť | Nie |
| Rektifikácia | Rektifikované |
| Počet kusov v balení | 4 ks |
| Balenie | 1,08 m2 |
| Hmotnosť balenia | 22 kg |