EMPORIA-01010RGN
Nový produkt
0 ks skladom ks skladom
Tovar na objednávku. Dodanie 5-14 dní.
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
| Výrobca | EMPORIA |
| Séria | RIO |
| Umiestnenie | Stojánková |
| Farba | Meď kartáčovaná |
| Výška | 152,3 mm |
| Typ ramena | pevné |
| Dĺžka výtoku | 125 mm |
| Výška výtoku | 113 mm |