5903238013079
Nový produkt
2 ks skladom ks skladom
Tovar na objednávku. Dodanie 5-14 dní.
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
| Výrobca | Tubadzin |
| Séria | SHINE CONCRETE |
| Použitie | Steny |
| Povrch | Lesklý |
| Hrúbka | 10 mm |
| Rozmer | 29,8 x 59,8 cm |
| Štýl | Minimalistický |
| Farba | Hnedá |
| Miestnosti | Kúpeľňa, kuchyňa, interiér |
| Mrazuvzdornosť | Nie |
| Rektifikácia | Rektifikované |
| Počet kusov v balení | 6 ks |
| Balenie | 1,07m2 |
| Hmotnosť balenia | 18,62 kg |