5901503225288
Nový produkt
65 m2 skladom
Tovar na objednávku. Dodanie 5-14 dní.
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
Minimálna plocha je 1.800
| Výrobca | Stargres |
| Séria | CALACATTA GOLD |
| Typ | Gresová dlažba |
| Použitie | Podlahy, steny |
| Povrch | Matný |
| Hrúbka | 8 mm |
| Rozmer | 60 x 60 cm |
| Štýl | Vzhľad mramoru |
| Farba | Biela |
| Miestnosti | kúpeľňa, chodba, obývacia izba, kuchyňa, hala, verejný priestor, interiér |
| Mrazuvzdornosť | Áno |
| Oteruvzdornosť | PEI 4 |
| Protišmyk | R 9 |
| Rektifikácia | Rektifikované |
| Počet kusov v balení | 5 ks |
| Balenie | 1,80 m2 |
| Hmotnosť balenia | 30 kg |