STR00017
Nový produkt
21 m2 skladom
Tovar na objednávku. Dodanie 5-14 dní.
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
Minimálna plocha je 1.550
| Výrobca | Stargres |
| Séria | BOLIWIA |
| Typ | Gresová dlažba |
| Použitie | Podlahy, steny |
| Povrch | Matný |
| Hrúbka | 7,5 mm |
| Rozmer | 33,3 x 33,3 cm |
| Štýl | Kameň |
| Farba | Žltá |
| Miestnosti | kúpeľňa, chodba, obývacia izba, interiér, hala, pivnica, chodba, terasa |
| Mrazuvzdornosť | Áno |
| Oteruvzdornosť | PEI 4 |
| Protišmyk | R 9 |
| Rektifikácia | Nerektifikované |
| Počet kusov v balení | 14 ks |
| Balenie | 1,55 m2 |
| Hmotnosť balenia | 25 kg |