CERPAR1848
Nový produkt
0 ks skladom ks skladom
Tovar na objednávku. Dodanie 5-14 dní.
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
| Výrobca | Ceramika Paradyz |
| Séria | Rino |
| Použitie | Steny |
| Povrch | Matný |
| Hrúbka | 10 mm |
| Rozmer | 7,2 x 59,8 cm |
| Štýl | Vzhľad betónu |
| Farba | Šedá |
| Miestnosti | kúpeľňa, chodba, obývacia izba, kuchyňa, hala, verejný priestor, interiér |
| Mrazuvzdornosť | Áno |
| Oteruvzdornosť | PEI 4-2100 |
| Protišmyk | R10 |
| Rektifikácia | Nerektifikované |
| Počet kusov v balení | 9 ks |
| Balenie | 0,39 m2 |
| Hmotnosť balenia | 9,27 kg |