5902610518744
Nový produkt
2 m2 skladom
Tovar na objednávku. Dodanie 5-14 dní.
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
Minimálna plocha je 0.950
| Výrobca | Ceramika Paradyz |
| Séria | Night Queen |
| Použitie | Steny |
| Povrch | Lesklý |
| Hrúbka | 11 mm |
| Rozmer | 39,8 x 119,8 cm |
| Štýl | Monokolor |
| Farba | Biela |
| Miestnosti | kúpeľňa, chodba, obývacia izba, kuchyňa, hala, verejný priestor, interiér |
| Mrazuvzdornosť | Nie |
| Rektifikácia | Rektifikované |
| Počet kusov v balení | 2 ks |
| Balenie | 0,95 m2 |
| Hmotnosť balenia | 18,43 kg |