5902610550836
Nový produkt
0 m2 skladom
Tovar na objednávku. Dodanie 5-14 dní.
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
Minimálna plocha je 2.880
| Výrobca | Ceramika Paradyz |
| Séria | Horizon |
| Použitie | Podlahy, steny |
| Povrch | Lesklý |
| Hrúbka | 9 mm |
| Rozmer | 120 x 120 cm |
| Štýl | Vzhľad mramoru |
| Farba | Zlatá |
| Miestnosti | kúpeľňa, chodba, obývacia izba, kuchyňa, hala, verejný priestor, interiér |
| Mrazuvzdornosť | Áno |
| Oteruvzdornosť | PEI 4-6000 |
| Rektifikácia | Rektifikované |
| Počet kusov v balení | 2 ks |
| Balenie | 2,88 m2 |
| Hmotnosť balenia | 56,16 kg |