5900139001365
Nový produkt
0 m2 skladom
Tovar na objednávku. Dodanie 5-14 dní.
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
Minimálna plocha je 1.440
| Výrobca | Ceramika Paradyz |
| Séria | CARRIZO |
| Použitie | Steny |
| Povrch | Matný |
| Hrúbka | 8,5 mm |
| Rozmer | 30 x 60 cm |
| Štýl | Kameň |
| Farba | Šedá |
| Miestnosti | Terasa, balkón, chodník, záhrada, exteriér, altánok |
| Mrazuvzdornosť | Áno |
| Oteruvzdornosť | PEI 4-12000 |
| Protišmyk | R10 |
| Rektifikácia | Nerektifikované |
| Počet kusov v balení | 8 ks |
| Balenie | 1,44 m2 |
| Hmotnosť balenia | 28,08 kg |