CERPAR0858
Nový produkt
0 m2 skladom
Tovar na objednávku. Dodanie 5-14 dní.
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
Minimálna plocha je 1.610
| Výrobca | Ceramika Paradyz |
| Séria | Calacatta |
| Použitie | Podlahy, steny |
| Povrch | Matný |
| Hrúbka | 9 mm |
| Rozmer | 89,8 x 179,8 cm |
| Štýl | Vzhľad mramoru |
| Farba | Biela |
| Miestnosti | kúpeľňa, chodba, obývacia izba, kuchyňa, hala, verejný priestor, interiér |
| Mrazuvzdornosť | Áno |
| Oteruvzdornosť | PEI 5-12000 |
| Protišmyk | R9 |
| Rektifikácia | Rektifikované |
| Počet kusov v balení | 1 ks |
| Balenie | 1,61 m2 |
| Hmotnosť balenia | 33,01 kg |