CERPAR1750
Nový produkt
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
Minimálna plocha je 1.070
| Výrobca | Ceramika Paradyz |
| Séria | Arkesia |
| Použitie | Podlahy, steny |
| Povrch | Lesklý |
| Hrúbka | 10 mm |
| Rozmer | 59,8 x 59,8 cm |
| Štýl | Kameň |
| Farba | Šedá |
| Miestnosti | kúpeľňa, chodba, obývacia izba, kuchyňa, hala, verejný priestor, interiér |
| Mrazuvzdornosť | Áno |
| Oteruvzdornosť | 175 |
| Rektifikácia | Rektifikované |
| Počet kusov v balení | 3 ks |
| Balenie | 1,07 m2 |
| Hmotnosť balenia | 24,27 kg |