5903263445289
Nový produkt
0 m2 skladom
Tovar na objednávku. Dodanie 5-14 dní.
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
Minimálna plocha je 0.720
| Výrobca | Cerrad |
| Séria | Kalahari |
| Použitie | Podlahy |
| Povrch | Matný |
| Hrúbka | 11 mm |
| Rozmer | 30 x 30 cm |
| Štýl | Kameň |
| Farba | Červená |
| Miestnosti | Terasa, balkón, chodník, záhrada, exteriér, altánok |
| Mrazuvzdornosť | Áno |
| Oteruvzdornosť | PEI 3 |
| Protišmyk | R10 |
| Rektifikácia | Nerektifikované |
| Počet kusov v balení | 8 ks |
| Balenie | 0,72 m2 |
| Hmotnosť balenia | 17,6 kg |