5901779377261
Nový produkt
Cerrad dlažba Catalea / Corso nugat vám bude ladiť v minimalistických priestoroch, pokládka na HERRINGBONE dodá dlažbe štýl.
0 m2 skladom
Tovar na objednávku. Dodanie 5-14 dní.
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
Minimálna plocha je 1.420
| Výrobca | Cerrad |
| Séria | CORSO / CATALEA |
| Použitie | Podlahy, steny |
| Povrch | Matný |
| Hrúbka | 8 mm |
| Rozmer | 17,5 x 90 cm |
| Štýl | Vzhľad dreva |
| Farba | Béžová |
| Miestnosti | kúpeľňa, chodba, obývacia izba, kuchyňa, hala, verejný priestor, interiér |
| Mrazuvzdornosť | Áno |
| Oteruvzdornosť | PEI 3 |
| Protišmyk | R9 |
| Rektifikácia | Nerektifikované |
| Počet kusov v balení | 9 ks |
| Balenie | 1,42 m2 |
| Hmotnosť balenia | 25,7 kg |