5903313360371
Nový produkt
Klinkerový obklad Cerrad Argilla Walnut s matným povrchom. Mrazuvzdorný obklad vhodný do interiéru aj exteriéru – ideálny na steny, fasády či terasy.
0 m2 skladom
Tovar na objednávku. Dodanie 5-14 dní.
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
Minimálna plocha je 0.480
| Výrobca | Cerrad |
| Séria | ARGILLA |
| Materiál | Klinkier |
| Použitie | Steny |
| Povrch | Matný |
| Hrúbka | 9 mm |
| Rozmer | 7,4 x 30 cm |
| Štýl | Kameň |
| Farba | Hnedá |
| Miestnosti | interiér, exteriér, altánok, terasa, záhrada, obývacia izba, prístrešok, hala, chata |
| Mrazuvzdornosť | Áno |
| Rektifikácia | Nerektifikované |
| Počet kusov v balení | 22 ks |
| Balenie | 0,48 m2 |
| Hmotnosť balenia | 9,82 kg |