5903313347747
Nový produkt
Séria Diosa vyniká harmonickými farbami a jemnou štruktúrou, ktoré vytvárajú luxusný a útulný dojem. Dlažby Ceramika Gres Diosa sa perfektne hodia do moderných aj klasických interiérov, kde dodajú priestoru pocit elegancie a čistoty.
0 m2 skladom
Tovar na objednávku. Dodanie 5-14 dní.
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
Minimálna plocha je 1.790
| Výrobca | Ceramika Gres |
| Séria | DIOSA |
| Materiál | Gresová dlažba |
| Použitie | Podlahy, steny |
| Povrch | Matný |
| Hrúbka | 7 mm |
| Rozmer | 59,7 x 119,7 cm |
| Štýl | Kameň |
| Farba | Grafitová |
| Miestnosti | kúpeľňa, chodba, obývacia izba, kuchyňa, hala, verejný priestor, interiér |
| Mrazuvzdornosť | Áno |
| Oteruvzdornosť | PEI 4 |
| Protišmyk | R10 |
| Rektifikácia | Rektifikované |
| Počet kusov v balení | 2 ks |
| Balenie | 1,43 m2 |
| Hmotnosť balenia | 24,00 kg |