5902683156041
Nový produkt
0 ks skladom ks skladom
Tovar na objednávku. Dodanie 5-14 dní.
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
| Výrobca | Ceramika Gres |
| Typ | gresová dlažba - stopnica |
| Použitie | Podlahy, steny |
| Povrch | Matný |
| Hrúbka | 8 mm |
| Rozmer | 33 x 33 cm |
| Štýl | Kameň |
| Farba | Béžová |
| Miestnosti | kúpeľňa, chodba, obývacia izba, interiér, verejný priestor, hala |
| Mrazuvzdornosť | Áno |
| Oteruvzdornosť | PEI 4 |
| Protišmyk | R 11 |
| Počet kusov v balení | 13 ks |
| Hmotnosť balenia | 24,45 kg |