5900199254329
Nový produkt
0 ks skladom ks skladom
Tovar na objednávku. Dodanie 5-14 dní.
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
| Výrobca | Tubadzin |
| Použitie | Steny |
| Povrch | Mat + Lesk |
| Hrúbka | 10 mm |
| Rozmer | 119,8 x 2,3 cm |
| Štýl | Kov |
| Farba | Zlatá |
| Miestnosti | Kúpeľňa, kuchyňa, interiér |
| Mrazuvzdornosť | Nie |
| Rektifikácia | Nerektifikované |
| Počet kusov v balení | 16 ks |
| Hmotnosť balenia | 13 kg |