5903238061674
Nový produkt
0 ks skladom ks skladom
Tovar na objednávku. Dodanie 5-14 dní.
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
| Výrobca | Tubadzin Domino |
| Použitie | Steny |
| Povrch | Lesklý |
| Hrúbka | 8 mm |
| Rozmer | 60,8 x 2,3 cm |
| Štýl | Kov |
| Farba | Hrdzavá |
| Miestnosti | kúpeľňa, chodba, obývacia izba, kuchyňa, hala, verejný priestor, interiér |
| Mrazuvzdornosť | Nie |
| Balenie | 4 kg |