5902627439469
Nový produkt
0 m2 skladom
Tovar na objednávku. Dodanie 5-14 dní.
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
Minimálna plocha je 1.500
| Výrobca | Ceramika Color |
| Séria | CORDOBA |
| Použitie | Steny |
| Povrch | Lesklý |
| Hrúbka | 9 mm |
| Rozmer | 25 x 75 cm |
| Štýl | Vzhľad mramoru |
| Farba | Béžová |
| Miestnosti | kúpeľňa, chodba, obývacia izba, kuchyňa, hala, verejný priestor, interiér |
| Mrazuvzdornosť | Nie |
| Rektifikácia | Rektifikované |
| Počet kusov v balení | 8 ks |
| Balenie | 1,5 m2 |
| Hmotnosť balenia | 24 kg |