Ak sa práve rozhodujete nad rekonštrukciou alebo stavbou vašej novej kúpeľne. Tak teraz je ten správny čas. Aby sme boli k vám bližšie ako kedykoľvek predtým, pripravili sme si pre vás službu kúpeľne online. V pohodlí vášho domova si budete môcť prezerať návrhy vašej kúpeľne a cez internet vám dokážeme zabezpečiť všetko, čo bude potrebné k realizácií.

3D vizualizácia


Aby ste si mohli lepšie predstaviť ako bude vaša nová kúpeľňa vyzerať, pripravíme všetko za vás. Uvidíte kúpeľňu už pred samotnou realizáciou - a to všetko vďaka nám. Navrhneme vám celé dispozičné riešenie, skomponujeme výber obkladov a dlažieb, navrhneme kúpeľňový nábytok sanitu a doplnky do jedného celku na mieru. 

Čo budeme od vás potrebovať?


Ku každému návrhu od zákazníka vyžadujeme presný pôdorys so šírkou a dĺžkou kúpeľne ako aj výšku stien, detailne zameranými stavebnými otvormi na dvere a okná. Tiež je potrebné mať zakreslené kde máte odpady a vodu na zariadenie do kúpeľne. V prípade ak ešte nemáte zrealizované odpady a vodu, vieme lepšie pracovať s dispozíciou a presným umiestnením sanity, nábytku, vane... V každom prípade vám dovolíme povedať, čím presnejší nákres nám odovzdáte, tým lepšie.

Cenová kalkulácia

Vďaka 3D vizualizácií vám vieme zabezpečiť orientačnú výmeru použitých obkladov a dlažieb, tiež vám pripravíme orientačnú cenovú ponuku, aby vás nič neprekvapilo.


Ako na novú vizualizáciu ?

Ak sme vás dokázali presvedčiť, neváhajte a oslovte nás a dohodnite sa s nami. Náš zaškolený kúpeľňový dizajnér vás bude kontaktovať s otázkami a spoločne si navrhnete a zrealizujete váš sen o novej kúpeľni.

Ak máte záujem o bližšie informácie, prosíme vás aby ste nás kontaktovali prostredníctvom sociálnych sietí Facebook, Instagram alebo mailom a telefonicky na predajni.


Dodávka materiálu

Isto si kladiete otázku čo po nakreslení vizualizácie kúpeľne? Vizualizáciou to nekončí, zabezpečíme vám kompletné dodávku objednaného materiálu na vašu stavbu alebo k vám domov.