BALD0012
Nový produkt
0 m2 skladom
Tovar na objednávku. Dodanie 5-14 dní.
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
Minimálna plocha je 1.440
| Výrobca | Baldocer |
| Typ | Gresová dlažba |
| Použitie | Podlahy, steny |
| Povrch | Lesklý |
| Hrúbka | 9 mm |
| Rozmer | 120 x 120 cm |
| Štýl | Vzhľad mramoru |
| Farba | Šedá |
| Miestnosti | kúpeľňa, obývacia izba, hala, verejný priestor, hala, interiér |
| Mrazuvzdornosť | Áno |
| Oteruvzdornosť | PEI 3 |
| Rektifikácia | Rektifikované |
| Počet kusov v balení | 1 ks |
| Balenie | 1,44 m2 |
| Hmotnosť balenia | 31 kg |
Gresová dlažba Baldocer Nexide 120 x 120 cm rektifikovaná so vzhľadom mramora.